+41 52 657 59 14

info@callenium.ch

Projektowanie stron internetowych

Twoja treść trafia tutaj. Edytuj lub usuń ten tekst inline.

Rozwój stron internetowych

Białe oznakowanie

ZOBACZ WSZYSTKIE USŁUGI

Rozpocznij swoją karierę w Callenium

Doradca finansowy (m/k)

Nakładać w ciągu kilku sekund.

CV i list motywacyjny nie są wymagane.

O nas

Klienci Callenium GmbH mogą„po prostu cieszyć się życiem„, ponieważ mogą optymalnie są ubezpieczone, a w Callenium mają po swojej stronie partnera, który pracuje otwarcie, uczciwie i przejrzyście. Chodzi o „aby zabrać strach” i „Tworzyć zabezpieczenia. Jeśli czegoś nie da się zagwarantować we własnym zakresie, sprowadzani są doświadczeni partnerzy, którzy posiadają dużą wiedzę w danej dziedzinie i dzięki temu oferują optymalne i indywidualne rozwiązania.

Lokalizacje

Obrót 2022

Pracownicy

Twoje zadania

Idealnie pasujesz do zespołu

Doradztwo emerytalne i finansowe 360°

Broker inwestycyjny i ubezpieczenia zdrowotne

✅ Profesjonalna obsługa klienta

Pozyskiwanie nowych klientów

Opracowanie strategii inwestycyjnych

✅ Niezależne zbieranie informacji

Nasze usługi

W ten sposób wspieramy naszych klientów

Planowanie finansowe

Umożliwiamy naszym klientom osiągnięcie ich celów finansowych i majątkowych poprzez profesjonalne doradztwo.

Doradztwo ubezpieczeniowe

Pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich polis ubezpieczeniowych, a tym samym w optymalnym zabezpieczeniu się przed ryzykiem.

Doradztwo inwestycyjne

Pomagamy naszym klientom w wyborze inwestycji, takich jak: akcje, fundusze, nieruchomości czy inne produkty ubezpieczeniowe.

Rezerwa emerytalna

Zapewniamy naszym klientom wiele możliwości zabezpieczenia finansów na starość.

Kwalifikacje

Mile widziane są również osoby zmieniające zawód!

Nasze wymagania

✅ Masz zdolność do samodzielnej pracy

✅ Wiek 21+ i dobre połączenie

✅ Masz prawo jazdy i własny pojazd

✅ Jesteś skłonny do ciągłego rozwijania siebie.

✅ Masz zamiłowanie do pracy zespołowej.

Co oferujemy

✅ Możliwości rozwoju lokalnego i zawodowego

✅ In-house Szkolenie finansowe

✅ Przejrzysty i zorientowany na wyniki system wynagrodzeń

✅ Coaching sukcesu osobistego

✅ Nowoczesny sprzęt do pracy

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie zgłoś się już dziś!